Wil je (beter) leren omgaan met een computer en internet? Moet je een DigiD aanvragen of belastingaangifte doen of heb je een andere digitale vraag?
Bij het Rozet DigiTaalpunt leer je stap voor stap door zelf te doen. Thuis aan de slag kan ook.
In de bibliotheek

Inloopmiddag & Klik en Tik
Help je een vraag over computer- en internetgebruik? Of wil je leren hoe je de computer kunt gebruiken? Kom langs, vraag en oefen:
- DigiTaalpunt Rozet Centrum - iedere dinsdagmiddag van 13.30 tot 15.00 uur.
- Digisterker - bij voldoende interesse organiseren we een cursus Digisterker.

Inloopspreekuur computer en internet
Heb je vragen over het gebruik van jouw computer of tablet? Of heb je een vraag over het gebruik van internet? We helpen je graag:
- Rozet Kronenburg – iedere vrijdagmiddag van 13.00 tot 17.00 uur.

Zelfstandig oefenen op de computer
Buiten de inloopspreekuren kan je ook zelfstandig aan de slag met de programma´s op oefenen.nl. Je kunt werken op de computers in Rozet Centrum, Kronenburg en Presikhaaf. Je hebt hier geen abonnement voor nodig.

Oefen ook thuis!
Thuis aan de slag met taal, rekenen en je digitale vaardigheden kan ook. Maak een gratis account aan en oefen met Klik & Tik (oefenen met computer en internet) en Steffie (uitleg over digitale overheidsdiensten).