Deze website plaatst cookies. Dit doen we om onze site gebruiksvriendelijker te maken, onder andere door analyse van het bezoekersgedrag. Maar je blijft anoniem. Als je verder surft accepteer je onze cookies.

  1. Home
  2. Jouw wijk

Initiatief in jouw wijk?

Rozet is actief met uiteenlopende projecten in tien Arnhemse wijken. In elke wijk is onze cultuurmakelaar de spin in het web, die mensen verbindt en aansluit bij dat wat leeft in de wijk. De komende jaren willen we verder uitbreiden naar meerdere wijken.

Heb jij een goed idee voor jouw wijk of wil je eens van gedachten wisselen? We denken graag mee. 

 

Wat wij doen

We hebben brede kennis over de lokale infrastructuur, het aanvragen van subsidie, het organiseren van activiteiten en communicatie en PR. We werken als organisator, coach en begeleider om jouw wijkinitiatief een stapje verder te brengen.

Rozet heeft een groot netwerk met (professionele en vrijwillige) organisaties op het gebied van cultuur, sociaal, welzijn en zorg. We zetten dit netwerk graag in en verbinden met lokale spelers om het (leer)proces in de wijk te versterken.  

Jouw initiatief

Heb je een initiatief voor jouw wijk? Wil je weten wat Rozet voor jou kan betekenen? Neem contact op met de cultuurmakelaar van jouw wijk.

 

Rozet cultuurmakelaars in de wijken

Kaboul Vermijs

Presikhaaf
06-8301 2501
kaboul.vermijs@rozet.nl

Lidwin van Grunsven

't Arnhemse Broek, Geitenkamp
06-2382 2240
lidwin.van.grunsven@rozet.nl

Mieke Hendrikse

Klarendal, St. Marten
+31 26 354 3100 
mieke.hendrikse@rozet.nl

Vincent William

Malburgen
06 - 5334 5117
vincent.william@rozet.nl

Olga Lozeman

Kronenburg, Vredenburg, Elderveld
06-8317 3418
olga.lozeman@rozet.nl

Saskia Kettelerij

Alle wijken, project Meet This
06 - 8358 7386
Saskia.Kettelerij@Rozet.nl