Deze website plaatst cookies. Dit doen we om onze site gebruiksvriendelijker te maken, onder andere door analyse van het bezoekersgedrag. Maar je blijft anoniem. Als je verder surft accepteer je onze cookies.

  1. Home
  2. Onderwijs

Rozetconsulent op school

Goede communicatie en advies vinden we belangrijk. Daarom heeft iedere school een vaste consulent Onderwijs als contactpersoon. 

Samen met jou streven zij naar een duurzame en passende inzet van taal, kunst en erfgoed op school.

Team Onderwijs

Verken onder het genot van een kopje koffie wat cultuuronderwijs voor jouw school kan betekenen. Of kunnen wij je helpen met een project of andere vraag? Bel gerust of stuur ons een e-mail.

Alle medewerkers Rozet onderwijs:

portret Charlotte Hegeman

Charlotte Hegeman

manager
026-3543100
charlotte.hegeman@rozet.nl

portret Miriam van Meer

Miriam van Meer

consulent primair onderwijs
026-3543100
miriam.vanmeer@rozet.nl

portret Jillis Verbeek

Jillis Verbeek

consulent onderwijs
026-3543100
jillis.verbeek@rozet.nl

portret Maribel Coco Perez

Maribel Coco Perez

consulent onderwijs
026-3543100
maribel.coco.perez@rozet.nl

portret Carla Witjes

Carla Witjes

secretariaat onderwijs
026-3543100
carla.witjes@rozet.nl

portret Anneke Ingwersen

Anneke Ingwersen

consulent primair onderwijs
06-41607808
anneke.ingwersen@rozet.nl

portret Doreen Keurentjes

Doreen Keurentjes

consulent primair onderwijs
026-3543100
doreen.keurentjes@rozet.nl

Petra Spanjers

consulent onderwijs
026-3543181
petra.spanjers@rozet.nl

 

portret Tjeerd Kootstra

Tjeerd Kootstra

consulent voortgezet en primair onderwijs
06-10986366
tjeerd.kootstra@rozet.nl

portret Joke Menger

Joke Menger

consulent onderwijs
026-3543573
joke.menger@rozet.nl

portret Nataschanka Le Clerq

Nataschenka Le Clercq

consulent onderwijs
026-3543100
nataschenka.le.clercq@rozet.nl

portret Niesje Meijeringh

Niesje Meijeringh

consulent onderwijs
026-3543514
niesje.meijeringh@rozet.nl

Noura Rezgui

consulent onderwijs
026-3543100
noura.rezgui@rozet.nl

Annette Hamelink

consulent onderwijs
026-3543100
annette.hamelink@rozet.nl