1. Home
  2. Rozet in de wijk

Initiatief in jouw wijk?

Rozet is actief met uiteenlopende initiatieven en projecten in de acht Arnhemse gebieden en in alle wijken. In elke gebied is onze cultuurmakelaar de spin in het web, die Arnhemmers verbindt met partners in de wijken en aansluit bij dat wat er leeft.

Heb jij een goed idee voor jouw wijk of wil je eens van gedachten wisselen? We denken graag mee. 

 

Wat wij doen

We hebben brede kennis over de lokale infrastructuur, het aanvragen van subsidie, het organiseren van activiteiten en communicatie en PR. We werken als organisator, coach en begeleider om jouw wijkinitiatief een stapje verder te brengen.

Rozet heeft een groot netwerk met (professionele en vrijwillige) organisaties op het gebied van cultuur, sociaal, welzijn en zorg. We zetten dit netwerk graag in en verbinden met lokale spelers om het (leer)proces in de wijk te versterken.  

Jouw initiatief

Heb je een initiatief voor jouw wijk? Wil je weten wat Rozet voor jou kan betekenen? Neem contact op met de cultuurmakelaar van jouw gebied.

 

Rozet cultuurmakelaars in de wijken

Kaboul Vermijs

Presikhaaf
06-8301 2501
kaboul.vermijs@rozet.nl

Lidwin van Grunsven

Arnhem Noord Oost
06-2382 2240
lidwin.van.grunsven@rozet.nl

Mieke Hendrikse

Arnhem Noord West
026-3543100
mieke.hendrikse@rozet.nl

Vincent William

Malburgen
06 - 5334 5117
vincent.william@rozet.nl

Olga Lozeman

Kronenburg, Vredenburg
06-8317 3418
olga.lozeman@rozet.nl

Ineke Tegelaar

De Laar Oost, West en Elden
06-2295 9080
ineke.tegelaar@rozet.nl

De Arnhemse gebieden

Bekijk waar de medewerkers van Rozet allemaal in de vezels van de stad bij zijn betrokken.